Gazi Emet Gazetesi

Çarşamba, 22 Şubat 2012 16:20 Fatih Ekrem BAHADIR
Yazdır PDF

Bir Lisan, Bir İnsan

Bilginin güç, içinde bulunduğumuz çağın bilgi çağı olduğunu bilen Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü; çalışanlarının meslekte daha ileriye gidebilmesi için İngilizce ’den istifade ediyor.

Kütahya OBM - Emet Orman İşletme Müdürlüğü’nde tamamen gönüllülük esasına dayalı ve bütün personele açık olan İngilizce dil kursu başladı.

6 teknik personel, 4 memur, 5 işçinin katıldığı kurs Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Fatih Ekrem Bahadır tarafından veriliyor.

Kursa katılan personele İngilizce temel dil bilgisi ile pratik İngilizce konuşma konusunda eğitim verilirken, bu eğitim sayesinde personelin küreselleşmenin gereği olarak çağı yakalaması, çağdaş olabilmesi, her alanda bilgi alışverişi yapılabilmesine de katkı sağlanması amaçlanıyor.

Emet Orman İşletme Müdürü Savaş Ünle “Personelimiz ile yaptığımız görüşmelerde; artık bir yabancı dilin öğrenilmesinin hızla gelişmekte olan ülkemizde bir ihtiyaç olduğu ayrıca kişisel gelişim ve ilerleme içinde gerekli olduğu sonucuna vardık ve yaptığımız girişimler ile kursa başladık.  Hedefimiz Haziran ayına kadar ortanın üzerinde bir seviyede İngilizceyi öğrenebilmektir.” dedi.

Emet Orman İşletme Müdürlüğü l Bir Lisan, Bir İnsan l Haberin PDF dosyası için tıklayınız.

24/02/2012 tarihli Gazi Emet Gazetesi l Ormancılar Dil Öğreniyor haberine gitmek için linke tıklayınız.

Son Güncelleme: Perşembe, 29 Kasım 2012 22:17

Beni Takip Et

Twitter İletilerim

Çalışmalarım

Ankete Oy Ver

Yabancı dil derslerinizde e-Book kullanıyor musunuz?

Kısa Kısa...

Merhaba, İngilizce öğretmeniyim ve Fatih Ekrem BAHADIRazimli bir blog yazarıyım. Özel dersler veriyorum, çeviri ve tercümanlık yapıyorum. Dil bir üzerine websitem ve İngilizce kaynak arşivim var.